Okaerinasai

Zastępcze forum bełchatowskiej grupy miłośników Japonii

Ogłoszenie

Forum powstało głównie na potrzeby komunikacji w sprawie konwentu Animatsuri 2011

Uprasza się o wypowiadanie w temacie.

#1 17-06-2011 07:10:58

 Lawliet45

Administrator

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 13-06-2011
Posty: 9

6-8.07 CinCON

Witam. To się chyba zrobiło dość popularne.
Zapraszam na mini konwent, kto chce - może zostać na noc.



Dzień 1: Sushi

Zaczynamy od 15tej u mnie, sushi robimy sami.
Czy pojawią się chętni po spotkaniu u Sandry? Nie wiem, wpisywać się.


Dzień 2: karaoke, DDR, seans anime.

Dla tych, którzy nie zostaną na noc - myślę, że "dzień" zaczniemy od 12:00. Karaoke - standardowy motyw, seans - coś wybiorę. DDR - być może dla niektórych to coś nowego, może nie. DDR ruszy tylko jeśli uda mi się dostać jakieś mapy z piosenkami.

Dzień 3: scavenger hunt

Potrwa bardzo długo moim zdaniem. Start - 16:00, koniec - 21:00. Długo, ale myśle, że nie bez powodu a i zabawy będzie sporo, w końcu trochę tych zadań jest. Ostatni dzień zakończymy przed 00:00.


----------------------------------------------------------------------


Limit osób, które chciałyby zostać na noc, a w nocy spać, wynosi 5 osób, bo jeśli nie będziemy spać, wejdzie Was więcej, ale spać raczej nie ma gdzie.

EDIT: Jak narazie sleep'a zarezerwowali Wu. i Pastesz, a więc są jeszcze trzy wolne miejsca.



Chipsy, picie czy przekąski we własnym zakresie - mile widziane, żebyście nie pozdychali jak coś.

EDIT: Z 18tki Wu. i Sandry zostały dwie, duze paczki chipsów "kebabowych", 4 butelki białej oranżady i 8 dwulitrowych kartonow z sokiem.



Ktoś ma ochotę na alkohol? Myślę, że jakieś piwo we własnym zakresie Wam nie zaszkodzi, kto chce. Piszę dla formalności, żeby później nie było jak ostatnio, że ktoś będzie chciał zrobić sobie pijalnie ze spotkania.



Pojawisz się? Potwierdz, pisząc tutaj. Chcesz zostać na noc i faktycznie będziesz spał? - rezerwuj sleepa pisząc tutaj.

Offline

 

#2 17-06-2011 09:30:58

galdranorn

Oglądacz

Zarejestrowany: 17-06-2011
Posty: 2
Punktów :   

Re: 6-8.07 CinCON

1. Jak nic mi nie wypadnie, to z chęcią się pojawię.
2. Jeżeli rodzice pozwolą to bardzo chętnie zostanę na noc. Wszystko zależy od nich, porozmawiam z nimi w najbliższym czasie i dam znać. :>
3. Z mojej strony Sushi Ray raczej odpada - będę spłukana po osiemnastce, a 10. lipca mam chrzciny. Będę chrzestną, a zatem pożre mi to kolejne fundusze. Przejść chętnie się przejdę jeżeli inni wyrażą chęć, ale nie bardzo bym coś kupowała.

Offline

 

#3 17-06-2011 10:28:13

 Lawliet45

Administrator

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 13-06-2011
Posty: 9

Re: 6-8.07 CinCON

Mjuuuu, ktoś się wypowiedziaał! Dzień dobry: )

ad. 1 Bardzo się cieszę : )
ad. 2 Super by było : D
ad. 3 Rozumiem : ), sam nie bardzo będę raczej miał. Jestem za kalamburami, albo za "Jakie to anime" po screen'ach. Powienem sobie z tym drugim poradzic. : )


Weeee, wpisywać się, zapraszam : )

Offline

 

#4 17-06-2011 10:50:38

Dante

Oglądacz

Zarejestrowany: 17-06-2011
Posty: 4
Punktów :   

Re: 6-8.07 CinCON

Pomysł fajny i chętnie bym się pojawił, ale... nie wiem kiedy jade na wakacje i prawdopodobnie wróce dopiero 10 lipca.

Offline

 

#5 19-06-2011 12:38:40

 Zielin

Oglądacz

Zarejestrowany: 17-06-2011
Posty: 11
Punktów :   

Re: 6-8.07 CinCON

Z tym wypadem do SushiRay'a z mojej strony też będzie ciężko, więc co najwyżej potowarzyszę wam, ewentualnie kupię sobie najtańszy zestaw - jak będę mieć za co xP
Pomysł z "-kon'em" fajny, z racji braku Zielincon'u w tym roku i nadmiaru Dantecon'u będzie fajna alternatywa, a do tego jeszcze kilkudniowa. Scavengera nie chciałbym odpuścić, bo jak zwykle będzie fajna zabawa : )
Powrót do domu mi nie straszny, z resztą - daleko nie mam.
Mogę mieć wprawdzie lekkie opóźnienia z przychodzeniem, bo jestem prawie pewien że już mam coś innego na ten termin zaplanowany, ale postaram się pojawiać jak najczęściej i zostawać jak najdłużej ;]

Offline

 

#6 19-06-2011 15:12:39

Dante

Oglądacz

Zarejestrowany: 17-06-2011
Posty: 4
Punktów :   

Re: 6-8.07 CinCON

Zmiana planów wakacyjnych Nie jade do Wicia więc nie odpuszczę scavenger hunt'a i pozostałych atrakcji. Jednak trzy dni to sporo czasu, więc albo dojadę rowerem i zostanę, albo pojawię się na dwóch dniach - wtedy będę od rana do nocy, samochodem.

Offline

 

#7 04-07-2011 19:24:08

 Lawliet45

Administrator

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 13-06-2011
Posty: 9

Re: 6-8.07 CinCON

EDIT w pierwszym poście.


W sleepie zostały trzy wolne miejsca, a sushi - zamiast kupować - robimy sami.

Zaczynamy o 15tej u mnie.

Ktoś jeszcze zostaje na noc? Wpisujcie się : )

Offline

 

#8 06-07-2011 00:35:45

Bigos

Oglądacz

Zarejestrowany: 06-07-2011
Posty: 1
Punktów :   

Re: 6-8.07 CinCON

Zasadniczo mam podobnie jak Zielin, przy czym obawiam się, że na scavie się nie pojawię o ustalonej porze, ponieważ wcześniej do Piotrkowa ruszam. Ale na resztę postaram się przybyć punktualnie:)

Offline

 

#9 07-07-2011 22:44:24

 Lawliet45

Administrator

Skąd: Bełchatów
Zarejestrowany: 13-06-2011
Posty: 9

Re: 6-8.07 CinCON

Zmiana godziny Scavenger Hunt'a: Start ~16ta

Offline

 
= Zastępcze forum Okaeri =

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starwarsots.pun.pl www.forummga.pun.pl www.anglicykjo2011.pun.pl www.geografia2011rule.pun.pl www.konoha-senpuu.pun.pl